Porady

Blogi parentingowe

Blog parentingowy

Blogi to popularne strony internetowe, na których można znaleźć praktyczną wiedzę, porady oraz opisy sytuacji, które mogą nas w życiu spotkać. Z roku na rok rośnie popularność portali o kredytach, z recenzjami kosmetyków czy parentingowych, które opisują plusy i minusy wychowywania dzieci.
Prowadzenie blogu o maluchach przez kobietę nie jest niczym nowym. Jednak pojawią się też ojcowie dumni ze swoich pociech, którzy postanawiają pisać taki blog. Ogromną zaletą prowadzenia takiego bloga jest możliwość wymiany się wiedzą, poradami, informacjami z innymi rodzicami. Można napisać o swoim problemie i w komentarzach dostać porady, albo też zadziałać w drugą stronę i samemu zamieścić kilka wskazówek, które bardzo nam pomogły, a które nie są powszechnie znane.

Mimo, że wstawiając zdjęcia na takiego bloga pozbywamy się anonimowości warto zachować chociaż jej część. Na przykład jeśli chcemy pokazać super strój dla maluszka, zróbmy mu zdjęcie tak, aby nie było widać twarzy. Nigdy też nie podawajmy wszystkich danych osobowych. Imiona w zupełności wystarczą. Chyba, że jakaś firma będzie chciała nawiązać z naszym blogiem współpracę, dopiero wtedy podajemy wszystkie dane przez e-mail.

Comments

comments

You Might Also Like