Porady

Rafting na Dunajcu dla mamy z dzieckiem

spływ kajakiem

 

Odpoczynek, relaks, poznanie nowego oblicza świata i ciekawych miejsc w obliczu macierzyństwa jest możliwe. Młode matki wraz z dziećmi zasługują na „coś dla siebie”. Wycieczka nad jezioro, na plażę a może w góry nad rzekę? Każdy pomysł może być ciekawą przygodą.

Kobieta, która spędza mnóstwo czasu w domu, nie koniecznie musi w nim pozostawać przez 365 dni w roku. Od czasu do czasu należy zapewnić sobie ucieczkę od codzienności. Chęć poznania świata i nowych miejsc drzemie w każdym człowieku. Dom, dziecko, porządki  – na tym świat się nie kończy.spływ kajakiem

Dla kobiet, które cenią sobie piękną przyrodę, wyzwania, aktywny wypoczynek i chęć poznania siły natury przygotowana została oferta firmy Fun Time. Dotyczy ona spływów Dunajcem. Rafting na Dunajcu to dawka przygody, która pomoże każdej mamie, kobiecie i dzieciom poznać walory krajobrazowe otaczające Dunajec. Dodatkowe atrakcje w postaci wycieczek i imprez integracyjnych pozwolą się w pełni zrelaksować.

Bezpieczny rafting po Dunajcu dla mamy z dzieckiem to nie lada wyzwanie dla organizatora. Fun Time dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz pasji do tego, co robi potrafi zapewnić komfortowe warunki dla każdej grupy wiekowej. Różne stopnie trudności spływu dostosowywane są do uczestników. Bezpieczeństwo jest priorytetem, bo tylko wtedy rafting po Dunajcu staje się atrakcją, która spełnia wszystkie oczekiwania uczestników.

Każda mama musi czerpać z życia, każda kobieta może robić rzeczy, które wydają się dziwne – rafting po rzece Dunajec na specjalistycznych pontonach lub spływy kajakowe to początek czegoś nowego. Nieodkryte pasje każdej kobiety mogą rozpocząć się właśnie z Fun Time. Szukajmy atrakcyjnych i kreatywnych form na spędzenie czasu. Nie ważne czy jesteśmy kobietą spędzającą czas w domu, wychowującą dzieci czy pracującą. Ważne by nas cieszyło to, co robimy i korzystali z tego, co daje nam świat.

Comments

comments

You Might Also Like