Lifestyle Porady

10 kroków, które pomogą Ci uwieść faceta

uwodzenie

Motylki w brzuchu, problemy z koncentracją i rozkojarzenie to znane sygnały, które towarzyszą kobiecie, gdy na horyzoncie pojawia się przystojny mężczyzna. Wyobraź sobie, że znajdujesz się w klubie i łapiesz kontakt wzrokowy z prawdziwym samcem alfa! Nie wiesz jak wzbudzić jego zainteresowanie? Wbrew pozorom, faceci nie lubią, gdy podążamy za nimi jak cień. Sztuka uwodzenia polega na tym, aby mężczyzna sam podjął kroki w celu nawiązania relacji, nie wiedząc o tym, że to właśnie kobieta zaplanowała każdy szczegół. Zatem, jak uwieść faceta i zyskać w jego oczach?

Postaraj się go lepiej poznać

Przed podjęciem jakichkolwiek kroków, związanych z uwodzeniem, dowiedz się, czym interesuje się Twój obiekt westchnień. Warto zebrać informacje o jego ulubionych filmach, książkach lub hobby. Upewnij się także, czy macie wspólnych znajomych. Przyjaciele z pewnością pomogą w rozwinięciu głębszej relacji np. poprzez wspólne wyjścia do klubu, kina. Aby dowiedzieć się czegoś więcej o mężczyźnie, dobrze jest wykorzystać do tego portale społecznościowe lub przeprowadzić dyskretny wywiad z jego znajomymi. Zebrane informacje niewątpliwie przydadzą się podczas szukania odpowiedniego miejsca, w którym możecie umówić się na randkę, pomogą również znaleźć wspólne tematy, zainteresowania, co korzystnie wpłynie na waszą relację. Jednak pamiętaj, aby przesadnie nie wczuć się w rolę stalkera, zniechęci to bowiem faceta i sprawi, że będzie czuł się osaczony.

Bądź tajemnicza

Jeśli chcesz uwieść mężczyznę, nie odkrywaj przed nim od razu wszystkich kart. Zazwyczaj to, co nieznane, jest dla nas najbardziej interesujące. Na pierwszym spotkaniu nie opowiadaj zatem wszystkiego o sobie – udzielaj odpowiedzi na pytania połowicznie, z lekkim niedopowiedzeniem. Sprawi to, że druga połówka będzie Tobą zafascynowana i zechce stopniowo odkrywać nowe tajemnice. W ten sposób sprawisz, że zaintrygowany samiec alfa przez cały czas będzie myślał jedynie o Tobie i zacznie z coraz większą tęsknotą czekać na kolejne spotkanie. Mężczyźni lubią sami uchylać rąbka tajemnicy – rozbudza to ich zmysły i doprowadza do tego, że zupełnie tracą dla nas głowę.

Okaż mężczyźnie zainteresowanie i słuchaj go

Ludzie chętnie przebywają w towarzystwie osób, które sprawiają wrażenie dobrych słuchaczy, a także akceptują i rozumieją ich poglądy. Tak samo jest w przypadku próby nawiązania relacji między kobietą a mężczyzną. Sympatię i zainteresowanie można okazać drugiej osobie poprzez aktywne słuchanie tego, co ma do powiedzenia w danej kwestii. Aby uwieść faceta słowami, trzeba umieć odpowiednio je dobierać. Dzięki zadawaniu taktownych pytań, podtrzymujących rozmowę, kobieta jest w stanie zyskać   przychylność mężczyzny i przy okazji sprawić, że ten będzie czuł się dowartościowany. Możesz również nawiązać z nim dyskusję i pokazać, że niekonieczne zgadzasz się z jego poglądami itp. Odmienny punkt widzenia zagwarantuje Ci miano osoby inteligentnej oraz niezwykle interesującej.

Jak uwieść faceta wzrokiem?

Utrzymywanie kontaktu wzrokowego jest istotne podczas nawiązania więzi podczas rozmowy. W ten sposób okazujemy rozmówcy swoje zainteresowanie. Uwodzenie spojrzeniem to metoda, która zdecydowanie pomoże kobiecie poderwać faceta jej marzeń. Aby uwieść mężczyznę wzorkiem należy zalotnie spoglądać w jego stronę i nie odwracać wzroku, gdy ten spojrzy nam głęboko w oczy. Seksowne puszczenie oczka do faceta na pewno zachęci go do podjęcia kroków w celu nawiązania kontaktu. Chcąc zwrócić jego uwagę na naszych oczach, warto zadbać o odpowiedni makijaż, który podkreśli zalotne spojrzenie. Długie, pogrubione rzęsy działają na mężczyzn niczym afrodyzjak. Nie należy jednak przesadzić z mocnym upiększeniem – nie ma nic gorszego, niż ciągłe trzepotanie sklejonymi, nieestetycznie wyglądającymi rzęsami.

Poczuj się atrakcyjna

Chcesz uwieść faceta? Zadbaj o siebie! Czując się dobrze ze sobą, zyskasz większą pewność siebie i bez problemu będziesz w stanie poderwać przystojnego kochanka. Jeśli uważasz, że Twoje ciało nie jest dostatecznie smukłe, dobrze zrobią Ci treningi na siłowni. Dzięki temu zyskasz zgrabną sylwetkę oraz lepsze samopoczucie i zastrzyk energii. Głęboki dekolt i wysokie szpilki to nie wszystko – zadbane i gładkie ciało to gwarancja sukcesu.

Nie bój się dotyku

Na pierwszej randce niewskazane jest nachalne rzucanie się w ramiona mężczyzny. Takie zachowanie nie wzbudzi w nim zainteresowania kobietą – wręcz przeciwnie – wystraszy go i wprawi w uczucie zakłopotania. Ważne jest, aby niby przypadkiem prowokować sytuacje, w której będziesz mogła delikatnie musnąć jego uda lub dłoni. Wsparcie się na jego ramieniu również będzie dobrą opcją, aby nie odstraszyć obiektu westchnień. Faceci cenią sobie kontakt fizyczny, zatem kobiety mogą pozwolić sobie na drobny dotyk np. położenie dłoni na jego barkach. Jeśli zaś nieoczekiwanie wasze dłonie się zetkną, nie uciekaj od niego na drugi koniec fotela. Pamiętaj jednak, aby nie robić niczego, co źle wpłynie na Twoje samopoczucie.

Atrakcyjność fizyczna

Mężczyźni to wzrokowcy – największą uwagę zwracają w pierwszej kolejności na wygląd kobiet. Później doceniają charakter, jednak chcąc uwieść mężczyznę, trzeba umieć zwrócić na siebie uwagę. Facetów kręcą przede wszystkim długie nogi, jędrne pośladki oraz biust. Jednak to nie wszystko. Metodą na przykucie męskiej uwagi są rozpuszczone włosy oraz estetyczny makijaż. Krótko mówiąc, facet nie lubi efektu „maski” na twarzy kobiety. Warto zatem delikatnie podkreślić oczy i usta, aby odpowiednio podkreślić swoją urodę. Jeśli chodzi o stój – czerwone kolory silnie oddziałują na płeć męską. Jeśli na co dzień nie lubisz się obnażać, nie ubieraj się w skąpe stylizacje. Kreacje, które odsłaniają ramiona pociągają facetów i pozostawiają im szerokie pole dla działania wyobraźni.

czerwone szpilki

Bądź pewna siebie

Osoby, które potulnie kiwają głową na każde z jego słów, są nudne i schematyczne. Faceci podziwiają niezależne i pewne siebie kobiety – warto pokazać im, że potrafimy czerpać radość z życia i posiadamy hobby. Dziewczyna pełna zainteresowań, mająca wysokie poczucie wartości to bratnia dusza, przy której mężczyzna nie będzie się nudził!

Komplementuj go

Nawiązanie relacji damsko-męskich to nie lada wyzwanie. Aby zwrócić szczególną na siebie uwagę drugiej osoby, należy prawić jej szczere komplementy. Mężczyźni uwielbiają, gdy kobiety mówią o nich dobrze, doceniają ich zdolności, wygląd itp. Faceci o dużej pewności siebie są bardzo zadowoleni z komplementów, które budują jego ego. Pragnąc uwieść mężczyznę, trzeba mu uświadomić, że podoba się nam jego styl, zainteresowania i inne interesujące cechy. W tym celu warto na samym początku wyznać, że jest prawdziwym facetem z krwi i kości, co zdecydowanie napełni go radością.

Wyznacz granice

Już podczas pierwszych spotkań postaraj się wyznaczyć granicę w sytuacjach, które nie do końca Ci odpowiadają. Daj mężczyźnie do zrozumienia, jeśli coś niekoniecznie przebiega po Twojej myśli, a czynności, na które sobie pozwala, nie są według Ciebie przyzwoite. Słowo „stop” jest bardzo ważne podczas flirtowania. Niektóre panie nie potrafią przeciwstawić się mężczyźnie, co w konsekwencji prowadzi do szybkiego zakończenia znajomości, ponieważ nie czują się szanowane. Chcesz mieć pewność, że to ten jedyny? Nie pozwól sobie wejść na głowę i zwracaj uwagę na każde niekomfortowe sytuacje.

Podsumowanie

Nie tylko mężczyźni mogą podrywać – kobiety również są skłonne do podjęcia pierwszego kroku! Flirtowanie to proces, który wymaga zaangażowania obu stron. Jednak najczęściej kobiety sprawiają, że faceci zupełnie tracą dla nich głowę i ochoczo dają się ponieść miłosnej przygodzie. Zazwyczaj kusicielski ton głosu, piękny uśmiech oraz komunikacja niewerbalna sprawiają, że płeć piękna jest w stanie zdobyć każdego faceta.

Comments

comments

You Might Also Like